Uuenev info vanematele

Info veebipolitseinikult

• Veebipolitseinikute ja piirkonnapolitsei osalusel oleme varasemalt salvestanud loengu „Koolikonfliktid“. Konfliktid koolis mõjutavad paratamatult õppimist ja üldist heaolu. Veebiloengu raames soovime tutvustada erinevaid koolikonfliktide lahendamise võimalusi – räägime erinevatest programmidest ja ka sellest, millistel juhtudel tuleb politseisse pöörduda.

Veebiloeng on leitav siit: https://www.facebook.com/vladlen.jakovlev/videos/789473729513039

Soovitatav sihtgrupp: haridusasutuste töötajad ja lapsevanemad.

• Kirjaga panen kaasa ka koostööpartnerite plakatid.

Plakatitelt leiab mitmeid kasulikke soovitusi, mida silmas pidada nii pildi kui video tegemisel, et tagada nende turvaline ja vastutustundlik jagamine.

Lisaks jagatakse juhiseid paroolide turvaliseks seadistamiseks ning ekraaniluku kasutamiseks, mis aitavad kaitsta isiklikku teavet ja digiseadmeid.

Ühel plakatil on spetsiaalne vaba ruum, kuhu saab iga klass ise kirja panna oma nutiseadmete kasutamise reeglid.

Lugupidamisega

Janar Koemets